6 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2021 10:46

Фото без описуШановні військовослужбовці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

Ось уже декілька років поспіль Ви відзначаєте своє свято в особливих умовах — зі зброєю в руках захищаючи кордони нашої держави. Низький уклін Вам та щира вдячність за Ваші щоденні подвиги, сумлінне виконання службових обов’язків і за вірність Україні та її народу.

Вічна пам’ять і вічна слава тим, хто поклав життя у цій боротьбі. Імена полеглих Героїв навіки увійдуть в історію нашої країни як символи нескореного духу та щирої любові до рідної землі.

Сьогодні Збройні Сили України — це наша національна гордість. Ви, шановні військовослужбовці, показали усьому світові, що допоки на сторожі наших кордонів стоять такі відважні, благородні, сильні духом і міцні тілом захисники й захисниці, нашу країну не зламати й не скорити.

В день професійного свята зичу Вам міцного здоров’я, добробуту, особистого щастя та успіхів на  ниві служіння Україні. Радості й благополуччя Вам і Вашим сім’ям. Завжди повертайтеся додому живими й неушкодженими.

Перемоги нам усім і миру на своїй землі!

Слава Україні!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова  Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.