5 ГРУДНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2021 08:33

Фото без описуШановні волонтери та всі ті, хто завжди готовий прийти на допомогу іншим!

Міжнародний день волонтера — свято всіх небайдужих людей, які завжди готові прийти на допомогу іншим, не чекаючи за це подяки, нагород і визнання.

Особливо важливість волонтерського руху помітна в останні роки. Неможливо переоцінити вклад волонтерів під час подій на сході України, їх роль у становленні української армії. І сьогодні, в часи епідемії COVID-19, волонтери разом із медиками знаходяться на передовій боротьби з хворобою, допомагаючи літнім людям, займаючись збором коштів для придбання обладнання для медичних закладів або закуповуючи все необхідне за власний кошт, надаючи іншу благодійну допомогу.

Шановні волонтери!

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність і безкорисливу працю.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, успіхів та радості. Нехай усе те добро, яке робите для інших, повернеться сторицею Вам та Вашим рідним.

Щастя Вам та Божого благословення на добрі справи!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.