ДО УВАГИ ГОЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД! ЗАТВЕРДЖЕНО МЕТОДИКУ НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Дата: 12.11.2021 09:53

Фото без описуПостановою  Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2021 року № 1147 затверджено Методику  нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

У зв’язку з цим внесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру та втратили чинність ряд постанов Кабінету Міністрів України.

Відповідно до п.4 Постанови, технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, технічна документація із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення (на відповідній території ) є чинною до початку застосування рішення відповідного органу місцевого самоврядування про затвердження нової технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.