9 ЛИСТОПАДА — ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дата: 09.11.2021 08:23

Фото без описуШановні жителі Кам’янець-Подільського району!

Сьогодні Україна відзначає День української писемності та мови — свято, яке покликане вкотре нагадати, яким великим народом є українці і яку важливу роль у формуванні нашої нації  відіграє мова.

Цього дня також вшановується пам’ять Преподобного Нестора-Літописця. І це не випадковість, адже саме з Нестора та його  «Повісті минулих літ» починається довгий та складний шлях становлення української мови.

Впродовж  багатолітньої боротьби українців за незалежність саме мова була тим стержнем, навколо якого єдналася  прогресивна еліта нації, видатні громадські діячі та борці за єдину незалежну соборну Україну.

Тож нехай і надалі розвивається та збагачується наша мова. Хай звучить вона в кожному куточку України, слугуючи оберегом для кожного українця!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.