ОНЛАЙН-СЕРВІСИ: ЯК ВІДКРИТИ ВЛАСНУ СПРАВУ

Дата: 03.11.2021 08:22

Підприємництво в Україні – запорука стабільності економіки та розвитку країни.

Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua/) — це платформа для підприємців малого та середнього бізнесу, де кожен може отримати актуальну для себе інформацію. На порталі доступні онлайн та офлайн-консультації від досвідчених експертів бізнесу, функціонує безкоштовна онлайн-школа для підприємців, розміщено 100+ бізнес-ідей для започаткування власної справи.

На платформі  вже є 12 освітніх курсів на різноманітну тематику:

• 10 кроків для початку власної справи,
  • Фінансова грамотність для підприємців,
  • Марафон «Гра в довгу»,
  • Переведення бізнес процесів в онлайн,
  • Курс з просування в соціальних мережах  тощо.

Портал Дія.Бізнес - ідеальний старт для тих, хто лише планує почати свою справу або хоче покращити свої навички та знання в окремих сферах.

Не менш популярним є онлайн-сервіс StartBusinessChallenge (https://cutt.ly/0RNfjas), який безкоштовно надає актуальну інформацію про те, як крок за кроком відкрити власну справу. Сервіс містить покрокові інструкції за різними видами бізнесу, які пояснюють:

• як зареєструвати підприємство;
  • які документи необхідно мати для ведення бізнесу та як їх отримати;
  •  куди і як можна поскаржитися, якщо необґрунтовано вимагають зайві папірці та відмовляють у видачі необхідних документів;
  • які ще вимоги держава висуває до того чи іншого виду діяльності.

Також безробітні, які бажають започаткувати власну справу можуть скористатися профорієнтаційними послугами державної служби зайнятості, пройти  професійне навчання основам підприємницької діяльності та отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості