31 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА УКРАЇНИ

Дата: 31.10.2021 08:44

Фото без описуШановні автомобілісти

та працівники дорожньої галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Без перебільшення можна сказати, що це свято всіх і кожного. Адже відзначають його не тільки шляховики, інженерно-технічні працівники, спеціалісти, які займаються перевезеннями та обслуговують автотранспортні засоби, а й усі ті, для кого автомобіль уже давно став надійним помічником у житті.

Без автомобільного транспорту та розгалуженої дорожньої інфраструктури годі й уявити сучасне життя. Вони є чи не найважливішими складовими якісного розвитку громад, функціонування усіх галузей народного господарства, а отже — і соціального та економічного розвитку держави.

З нагоди свята щиро бажаю усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів, добробуту та стабільності.

Нехай вас ніколи не підводять  ваші залізні друзі, а вдома з далеких доріг завжди чекають рідні люблячі люди.

Легких вам доріг та безаварійної роботи!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.