В ЧЕМЕРОВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ САДОК "ДЗВІНОЧОК", РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ У РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

Дата: 26.10.2021 17:31

Фото без описуЩе один об’єкт, який був реконструйований в рамках Програми Президента України «Велике Будівництво» введений в експлуатацію: сьогодні для найменших жителів Чемеровецької громади урочисто відкрив двері оновлений дитячий садочок «Дзвіночок».

Радість від відкриття оновленого, яскравого й сучасного, дитячого садочка із жителями громади розділили голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, його заступник Сергій Ткачук, голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз, інші шановані гості.

Загальна кошторисна вартість реконструкції дитячого садка “Дзвіночок” складає 7,98 мільйона  гривень, з яких 7,16 мільйона - кошти державного фонду регіонального розвитку, а 796 тисяч – кошти місцевого бюджету.

Фото без описуВ рамках реконструкції було упорядковано навколишню територію, облаштовано дитячі майданчики, що відповідають усім вимогам безпеки, утеплено та естетично оформлено фасади, замінено комунікації, встановлено нові меблі, оновлено внутрішнє оздоблення.

Взявши до уваги, що з ініціативи дружини Президента Олени Зеленської в державі приділяється значна увага розбудові безбар’єрного простору, в приміщенні садочка дотримано всіх вимог щодо доступності. Тут встановлено пандус для заїзду, забезпечено відповідну ширину дверей та їх конструкцію, що дозволить безперешкодно пересуватися з інвалідним візком, а також облаштовано спеціальний санвузол.

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій вручив подарунок і школярам Чемеровецького НВК №1. Сергій Вячеславович передав їм ключі від нового шкільного автобуса. Автобус марки ATAMAN вартістю 1,94 мільйона гривень  був придбаний за кошти освітньої субвенції (1,365 мільйона гривень) та місцевого бюджету (585 тисяч гривень).