14 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2021 14:05

Шановні захисники й захисниці України!

14 жовтня наша держава відзначає День захисників та захисниць України та  День українського козацтва. Цей день поєднує в собі славні традиції нашого минулого із подвигами героїв сьогодення, які зі зброєю в руках стоять на захисті українських кордонів.

Шановні захисники та захисниці! Дякую Вам за відданість Україні та її народу, за Вашу силу, мужність і стійкість. Завдяки Вашим щоденним зусиллям, спрямованим на захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави, в серцях її громадян зростає впевненість у завтрашньому дні та віра в мирне майбутнє.

Саме заради цих ідеалів мирного завтра для майбутніх поколінь українців чимало героїв-захисників пожертвували своїм життям. Низький їм уклін,  вічна пам’ять та слава.

В день свята щиро бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, сили духу й витримки, щоб вистояти до кінця. Нехай завжди з Вами буде правда, а Богородиця, покровителька українських козаків, захищає Вас від всього злого.

Перемоги та мирного неба нам усім!

З повагою,

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам‘янець-Подільської районної державної адміністрації.