ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПЕТРО МОСЕНДЗ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МОЛИТОВНОМУ СНІДАНКУ, ОРГАНІЗОВАНОМУ ЖВАНЕЦЬКОЮ ОБ’ЄДНАНОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ

Дата: 12.10.2021 18:47

Фото без описуГарну традицію проведення молитовних сніданків сьогодні підтримала Жванецька територіальна громада.

На запрошення голови громади Тетяни Криворучко до спільної молитви за добробут, процвітання та мир на українській землі долучилися голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, депутат обласної ради Ігор Гай, голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз, начальник військової частини А2641 полковник Володимир Родіков, заступник начальника Кам’янець-Подільського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Фурман, представники духовенства різних конфесій, підприємці, які провадять діяльність на території Жванецької громади, та батьки загиблих в зоні проведення АТО/ООС.

Разом молимося за мир та процвітання нашої держави!