Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область

ГОЛОВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ ГАМАЛІЙ ПРЕДСТАВИВ КОЛЕКТИВУ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" НОВОПРИЗНАЧЕНОГО ДИРЕКТОРА РУСЛАНА ЯКУБАША

Дата: 12.10.2021 09:48
Кількість переглядів: 240

11 жовтня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій представив колективу Національного природного парку «Подільські Товтри» новопризначеного директора Руслана Якубаша. Участь у представленні також  взяли заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Білик та  голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв.

Звертаючись до колективу Сергій Вячеславович зазначив, що Національний природний парк «Подільські Товтри» є перлиною не лише нашого краю, а й усієї України. Збереження та відтворення цієї заповідної зони — головне завдання керівника та колективу установи. Досвід Руслана  Анатолійовича у природоохоронній справі якраз і буде дуже корисним при виконанні цього завдання, адже до призначення він обіймав посаду начальника управління заповідної справи, екологічної мережі, природних ресурсів та зв'язків з громадськістю департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації.

Руслан Анатолійович у свою чергу пообіцяв докласти максимум зусиль для розвитку та збереження природних багатств регіону й вирішення існуючих проблемних питань, закликавши до співпраці районну державну адміністрацію, правоохоронні органи, інші установи та організації, що діють на території району.   Він також  висловив сподівання  на розуміння й підтримку колективу, який очолив.