26 ВЕРЕСНЯ — ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 26.09.2021 11:59

Фото без описуШановні працівники

дошкільних закладів!

В останню неділю вересня своє професійне свято відзначають вихователі, няні, музичні керівники, психологи, методисти-організатори, кухарі  — всі ті, хто піклується про наймолодших українців.

Дбати про дітей, любити їх, розуміти, навчати та виховувати, бути добрим, терплячим другом  і разом з тим вимогливим наставником — завдання не з легких. Воно вимагає глибокої самовіддачі, мудрості і нескінченної любові до своєї справи та дітей. Тому дякую вам за ваш професіоналізм, людяність та щирі серця, сповнені турботи й творчого горіння.

В день професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, радості, здійснення всіх мрій та сподівань. Хай у родинах ваших панує злагода й достаток, а в душах – спокій і затишок

І хай сторицею повертається вам та любов, яку даруєте своїм маленьким вихованцям.

Олександр АНУР’ЄВ,

Голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.