НА КАМ’ЯНЕЧЧИНУ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ЗАВІТАВ ГОЛОВА ДЕРЖАВНОЇ АРХІВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ АНАТОЛІЙ ХРОМОВ

Дата: 24.09.2021 17:45

Фото без опису23-24 вересня на Хмельниччині з робочим візитом перебував голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов.

24 вересня голова Укрдержархіву відвідав Кам’янець-Подільську районну державну адміністрацію. У засіданні круглого столу на тему: «Організація роботи архівного відділу Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації в умовах змін адміністративно-територіальної реформи» взяли участь  заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Юр’єв, директор Державного архіву Хмельницької області Катерина  Бурдуваліс, голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації  Олександр Анур’єв і колектив архівного відділу адміністрації.

У ході круглого столу сторони обговорили питання цифровізації архівної справи, кадрове та матеріально-технічне забезпечення  архівного відділу.

Начальник архівного відділу районної державної адміністрації Ірина Федорова доповіла про розвиток архівної справи й організацію роботи архівних установ району в умовах змін адміністративно-територіального устрою.

Учасники зустрічі також обговорили забезпечення збереженості документів в умовах завершення реформи децентралізації влади й розглянули перспективу будівництва нового сучасного архіву  Кам’янець-Подільського району, що буде пілотним не лише на території області, а й в Україні.