19 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Дата: 17.09.2021 16:20

Шановні працівники та

ветерани  лісових господарств!

Прийміть щирі вітання з професійним святом.

Ліс — одне з найбільших природніх багатств людства. Збереження лісу, його дбайливе та раціональне використання дорівнює збереженню всієї екосистеми не лише нашої країни, а й планети. Лісові масиви дозволяють зберегти природний баланс, необхідний для існування всіх живих організмів, у тому числі й людини.  І це в черговий раз підтверджує важливість вашої роботи та її значення для майбутнього.

У цей святковий день дозвольте висловити вам щиру вдячність за вагомий внесок у розвиток лісового господарства району та відповідальне ставлення до виконання професійних обов’язків.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, затишку, щастя і миру. Нехай збуваються всі ваші плани та задуми, а робочі будні будуть наповнені професійними успіхами й досягненнями.

Переконаний, що ви, шановні лісівники,  й надалі робитимете гідний внесок в збереження й примноження  природних багатств як нашого краю, так і держави в цілому.

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.