ДЕЛЕГАЦІЯ МАЛОПОЛЬСЬКОГО ВОЄВОДСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА ВІДВІДАЛА НАДЗВИЧАЙНИКІВ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 15.09.2021 17:17

Фото без опису13 вересня  на Хмельниччину із робочим візитом завітала делегація з Малопольського Воєводського управління Державної пожежної охорони Республіки Польща. Мета візиту — налагодженням співпраці задля спільної реалізації проєкту «Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації - 4 етап».

В рамках відвідин нашої області польська делегація ознайомилася з організацією роботи надзвичайників Кам’янець-Подільського району, пожежно-рятувальною технікою та спорядженням, що є на їхньому озброєнні.

Голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв взяв участь у зустрічі рятувальників району із польськими колегами. Під час спілкування з вогнеборцями Малопольського Воєводського управління Олександр Вячеславович розповів про основні  напрямки  співпраці адміністрації та районного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також  наголосив на важливості й необхідності чіткої взаємодії між вище зазначеними органами, адже   запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ефективна ліквідація їх наслідків є одним із  пріоритетів діяльності органів виконавчої влади.

В свою чергу представники польської делегації поділилися власним досвідом налагодження взаємодії між пожежною охороною та органами виконавчої влади й місцевого самоврядування в Польщі. На завершення зустрічі вони висловили надію на подальшу плідну співпрацю.