11 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 10.09.2021 18:00

Фото без описуШановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та прихильники здорового способу життя!

Щиро вітаю вас усіх з Днем фізичної культури та спорту.

Фізична культура, спорт та підтримка  здорового способу життя є невід’ємною частиною розвитку суспільства. Вони не лише загартовують тіло, а й зміцнюють дух, виховують характер та силу волі.

Кам’янець-Подільський район відомий спортивними талантами, які прославляють край не лише на теренах України, а й сходять на п’єдестали на міжнародних змаганнях найвищого рівня, примножуючи традиції українського спорту.

В день професійного свята зичу всім представникам фізичної культури і спорту наполегливості, енергії та наснаги, нових високих досягнень і перемог.

Хай вам щастить у благородній справі популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, а власний приклад стане взірцем для наслідування серед оточуючих.

Зі святом!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.