ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПЕТРО МОСЕНДЗ ПРИВІТАВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ"

Дата: 10.09.2021 15:54

Фото без описуТрадиційно у другу неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Напередодні перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз привітав зі святом працівників Кам’янець-Подільського відділення АТ «Хмельницькгаз».

Відзначаючи велику роль галузі в розбудові енергетичної системи України, сумлінну роботу газовиків, спрямовану на забезпечення населення необхідними житлово-комунальними послугами, вагомий особистий внесок працівників Кам’янець-Подільського відділення в розвиток газопостачання району, Петро Петрович вручив кращим із кращих працівників підприємства Почесні Грамоти районної державної адміністрації.