5 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ УКРАЇНИ

Дата: 03.09.2021 14:27

Фото без описуШановні підприємці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем підприємця!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з метою відзначення великої ролі підприємництва для розвитку  економіки України, в тому числі створення нових робочих місць, наповнення бюджетів різних рівнів, підвищення конкурентосмпроможності українських товарів та задоволення потреб суспільства в різного роду послугах.

З нагоди професійного свята зичу вам міцного здоров'я,  успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, а всі плани реалізовуються. Хай постійно зростають обсяги виробництва, ринки збуту розширюються, а прибутки збільшуються.

Надійних та відповідальних вам ділових партнерів, вірних друзів, підтримки та розуміння від рідних людей.

Зі святом!

З повагою,

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.