2 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата: 02.09.2021 11:18

Фото без описуЦього року світ відзначає 76-ту річницю завершення Другої світової війни. 2 вересня 1945 року був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії.

З нагоди цієї історичної дати та на вшанування пам’яті усіх загиблих за роки війни керівництво Кам’янець-Подільської  районної державної адміністрації в особі заступника голови адміністрації Юрія Завальнюка,  голова Кам'янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич  і його заступники Микола Жоган та Микола Чумак  поклали квіти до Меморіалу загиблим під час Другої світової війни, що розташований у с.Довжок.

Друга світова війна стала  найглобальнішим військовим конфліктом в історії людства. День її завершення — це день пам’яті всіх тих, хто загинув внаслідок цього кровопролиття.  А ще це день усвідомлення того, що ні політичні амбіції, ні жоден новий світовий економічний розподіл не варті  мільйонів життів, принесених у жертву.

Пам’ятаймо про це…