1 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2021 08:08

Фото без описуЛюбі школярі та студенти!

Шановні педагоги і батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року.

Незважаючи на те, що карантинні обмеження внесли свої корективи в перебіг навчального процесу, свято першого дзвоника залишилося хвилюючим та яскравим для шкільної родини,  особливо для тих школярів, які вперше переступають поріг навчального закладу.

Любі школярі та студенти, в день свята першого дзвоника сердечно бажаю вам міцного здоров’я та енергії для здобуття нових знань, радості від спілкування з друзями й наставниками.  Хай цей навчальний рік буде успішним, багатим на нові враження, яскраві події та особисті перемоги.

Шановні педагоги! Висловлюю вам щиру вдячність за самовіддану працю та високопрофесійне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Зичу вам здоров’я, благополуччя, родинного тепла й злагоди,а також  старанних і вдячних учнів.

А вам, шановні батьки, від душі бажаю терпіння, мудрості, виваженості та розуміння.

Успішного навчального року всім! Нових досягнень та нових відкриттів!

З повагою,

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.