ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 28.08.2021 12:49

Фото без описуНапередодні Дня пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, керівництво  Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації в особі заступника голови адміністрації Юрія Завальнюка,  голова Кам'янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич  і його заступники Микола Жоган та Микола Чумак вшанували пам'ять полеглих захисників, поклавши квіти до підніжжя пам'ятного знака Героям новітньої доби, що знаходиться на території Петропавлівської церкви.

Вічна пам’ять усім полеглим захисникам України. Щирі співчуття їхнім родинам.

Низький уклін та  вдячність усім тим, хто тепер стоїть на захисті територіальної цілісності України.