ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 23.08.2021 08:43

Фото без описуШановні жителі

Кам’янець-Подільського району!

День Державного Прапора та День Незалежності України — це не просто визначні дати в українському календарі. Це свята, які символізують здійснення прадавньої мрії народу про єдину соборну  незалежну Україну. Вони нагадують кожному з нас про те, який довгий шлях пройшла наша держава до того моменту, коли 24 серпня 1991 року було прийнято Акт проголошення Незалежності України.

Шановні жителі району, з нагоди Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України щиро зичу кожному з вас віри в нашу державу та впевненості в її майбутньому. А ще бажаю сили й міцного здоров’я, щоб власними руками творити це майбутнє світлим і мирним.

Нехай те піднесення та гордість, які відчуваються цими днями у всіх куточках України, сповнюють надією й надихають на нові звершення заради процвітання української держави та щастя її народу!

З повагою,

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.