ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 12.08.2021 16:33

12 серпня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Юрія Завальнюка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації.

На розгляд комісії було винесене питання недопущення поширення сказу серед домашніх та диких тварин і застереження людей від даного захворювання.

Відкриваючи засідання, Юрій Анатолійович проінформував членів комісії та запрошених про випадок сказу тхора  на одному із дачних масивів, що розташовані на території району.

За інформацією начальника  відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Кам’янець-Подільського  управління Головного  управління Держпродспоживслужби  в Хмельницькій області Василя Павліковського,  на сьогоднішній день епізоотична ситуація щодо сказу тварин в Кам’янець-Подільському районі є  контрольованою.

В результаті обговорення Державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила оголосити відповідний населений пункт неблагополучним щодо захворювання на сказ домашніх   тварин, а прилеглі до нього села — загрозливою зоною щодо захворювання на сказ; затвердити  комплексний план заходів із застереження людей і тварин щодо захворювання на сказ, провести спеціальні заходи відповідно до діючої Інструкції про заходи щодо  боротьби із сказом тварин; провести профілактичні  щеплення  собак та котів,  що належать жителям  населених пунктів загрозливої зони  згідно настанови по застосуванню вакцини; при отриманні дозволу на регуляцію чисельності червоної лисиці провести заходи з регуляції чисельності хижих тварин на польових угіддях населених пунктів загрозливої зони.