ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АУКЦІОНІ З ОРЕНДИ ГРУПИ ІНВЕНТАРНИХ ОБ’ЄКТІВ, ЩО РОЗТАШОВАНІ В СЕЛІ ГОРАЇВКА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 13.08.2021 14:21

Фото без опису

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонується до продажу об'єкт малої приватизації державної власності – окреме майно – Комплекси:1. Комплекс, загальною площею 505,2 кв. м  у складі: прохідна при НС-І, А, загальна площа 42,0 кв. м; прохідна  при НС-ІІ, Б, загальна площа 49,0 кв. м; НС-І (насосна станція І-го підйому), В, загальна площа 120,8 кв. м; НС-ІІ (насосна станція ІІ-го підйому), Г, загальна площа 131,5 кв. м; будівля ЗРУ, Д, загальна площа 161,9 кв. м; 2. Комплекс, загальною площею 2978,1 кв. м  у складі: електропідстанція 35/1000 (знаходиться на території насосної підстанції ІІ-го підйому), 1, загальна площа 130,7 кв. м; електропідстанція 35/1000 (знаходиться на території насосної підстанції І-го підйому), 2, загальна площа 127,4 кв. м; водозабір «Гораївка», 3; регулюючий басейн (знаходиться на території насосної станції ІІ-го підйому), 4, загальна площа 2720,0 кв. м; центральна зрошувальна система «Гораївка» (магістральний підземний трубопровід від насосної станції І-го підйому до насосної станції ІІ-го підйому), 5., що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, с. Гораївка, вул. Садова, 36а та обліковується на балансі Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області, код за ЄДРПОУ 05446893.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький,  вул. Соборна, 75, тел.(0382) 72-09-40

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на  вебсайті:privatization.gov.ua.