ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ ТУРИСТИЧНИХ МАРШРУТІВ ТА НАРОДНИХ ХУДОЖНІХ ПРОМИСЛІВ "МАНДРУЙ УКРАЇНОЮ"

Дата: 29.07.2021 09:27

Фото без опису22 - 24 серпня 2021 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством розвитку туризму України, в рамках плану заходів святкування 30-ї річниці незалежності України, планує проведення всеукраїнського фестивалю туристичних маршрутів та народних художніх промислів «Мандруй Україною».

Основними цілями заходу є комплексне представлення туристичного потенціалу усіх регіонів України, промоція ключових туристичних «магнітів» кожної області, демонстрація результатів маркетингових та піар заходів, що спрямовані на популяризацію внутрішнього та в’їзного туризму, залучення бізнес сегменту, створення потужних інформаційних приводів в ЗМІ на регіональному, національному та міжнародному рівнях, демонстрація та відтворення культурно-історичних особливостей міст та регіонів України, залучення та представлення майстрів народного художнього промислу, поширення інформації щодо історико-культурних та рекреаційних ресурсів України загалом та кожного регіону, зокрема, об’єднання зусиль центральних органів виконавчої влади, місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадського сектору заради комплексного розвитку внутрішнього та в’їзного туризму.

Запрошуються до участі:

1) майстри НХП для представлення на фестивалі представників народних художніх промислів з демонстрацією процесу виготовлення / використання виробу або фінального продукту;

2) представники бізнесу, котрі зможуть якісно представити свій продукт в синергії із туристичними / культурними / історичними / географічними / рекреаційними особливостями регіону бізнес організацій з різних категорій кінцевого продукту (наприклад: туристичний оператор, підприємство що виготовляє сувенірну продукцію та компанія, що спеціалізується на виготовленні продуктів харчування тощо).

Бажаючих просимо звертатися за адресою: відділ культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, вул. Троїцька, 4, Е-mail: sportkprda@gmail.com.