ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТА ОБГОВОРЕННІ ЗВІТУ "ВЗАЄМОДІЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ВЛАДИ У 2020 РОЦІ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ — ВИКЛИКИ, РІШЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ"

Дата: 28.07.2021 13:14

30 липня 2021 року, з 11:00 до 12:00 відбудеться презентація звіту «Взаємодія громадськості та влади у 2020 році в Хмельницькій області — виклики, рішення, перспективи», підготовленого за результатами дослідження ГО «Простір можливостей» в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Євросоюзу.

Як вплинули на взаємодію громадськості та влади виклики 2020 року — пандемія, вибори, реформа децентралізації?

Які кращі практики були задіяні для зменшення впливу обмежень 2020 року?

Діалог без обмежень — як увійти в новий етап розвитку відносин влади й громадськості? Сучасні рішення та можливості.

Запрошуємо до участі у презентації звіту та його обговоренні представників влади та громадськості.

Коли: 30 липня 2021 року, з 11:00 до 12:00

Де: платформа ZOOM

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/gN87ZQm97ZJtGbo8A

Також до заходу можна долучитися на сторінці ГО «Простір можливостей» у Фейсбук за посиланням: www.facebook.com/place.of.opportunities