Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЩОДО БЮДЖЕТНОЇ ДОТАЦІЇ ЗА НАЯВНІ БДЖОЛОСІМ’Ї

Дата: 08.07.2021 15:04
Кількість переглядів: 1171

 

Фото без описуПостановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі – Порядок).

Відповідно до п.7 цього Порядку дотація за наявні бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, в  розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради територіальної громади( далі – органи місцевого самоврядування)   до 1 жовтня поточного року такі документи:

               копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

               копію рішення про державну реєстрацію потужності;

        копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);

              копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

              копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

             копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомити про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті (фізичні особи);

   копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна)  на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

         довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці,зокрема сімейні фермерські господарства).

Для нарахування дотації за бджолосім’ї суб’єктам господарювання, які є юридичними особами, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у формі №24 (річна) та підтверджена ветеринарно-санітарним паспортом пасіки.

Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам-підприємцям,зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у  ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Документи, подані не в повному обсязі та оформлені з порушенням вимог законодавства, повертаються органами місцевого самоврядування протягом п’яти робочих днів.

Органи місцевого самоврядування складають відомість фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім’ї (далі – відомості на отримання дотації за бджолосім’ї). Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація  потужностей фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Відомість на отримання дотації за бджолосім’ї складається за формою, встановленою Наказом Мінагрополітики від 08.06.2021 року №27 «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів» та подається до Департаменту розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької обласної державної адміністрації в паперовому та електронному вигляді             ( у форматі файлу Excel) до 15 жовтня поточного року за адресою: вул..Свободи, 70, м.Хмельницький.

Додаток: форми відомості фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім’ї.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора