4 ЛИПНЯ — ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 02.07.2021 15:50

Фото без описуШановні працівники Національної поліції!

В день професійного свята щиро дякую вам за ваш професіоналізм, відповідальність та сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків.

В будь-який час дня і ночі ви одними із перших приходите на допомогу. Ви забезпечуєте правопорядок, охороняєте спокій наших громадян, їхнє благополуччя та життя, іноді жертвуючи власним життям та здоров’ям.

З нагоди свята зичу вам міцного здоров’я, добра,  благополуччя та високих досягнень у такій благородній справі — служінні українському народові. Мужності вам, стійкості та вірності обраній справі.

Хай рідні й близькі будуть вам підтримкою у ваших нелегких службових буднях, а вдячність тих, кого захищаєте та для кого служите, надихає на нові подвиги на ниві забезпечення законності та правопорядку.

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.