ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 02.07.2021 13:09

Фото без опису Фото без опису

2 липня під головуванням першого заступника голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Петра Мосендза відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  районної державної адміністрації.

Розпочалося засідання із затвердження нового складу комісії.

На розгляд комісії були винесені питання стану підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району до купального сезону та затвердження плану заходів із запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у 2021 році; заходів щодо забезпечення протидії пожежам у природних екосистемах району  у весняно-літній період 2021 року; стану утримання та використання захисних споруд цивільного захисту; стану санітарноепідеміологічного благополуччя населення у літній період 2021 року; стану забезпечення техногенної безпеки дитячих таборів відпочинку; організації оповіщення та інформування населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій; заходів з протипожежного захисту нового врожаю.