НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ РОЗТАШОВУВАТИМЕТЬСЯ КУРІННИЙ ПЛАСТОВИЙ ТАБІР ЮНАЦЬКОГО КУРЕНЯ ІМЕНІ МАРУСІ БОГУСЛАВКИ

Дата: 30.06.2021 08:39

З 2 по 12 липня на Кам’янеччині, поблизу Подільських товтр, розташовуватиметься курінний пластовий табір юнацького куреня ім.Марусі Богуславки. Маршрут мандрівного табору проходитиме від с.Дунаївці - Смотрич, Балин – Черче – Нігин – Вербка – Кармелюкова гора – Кам’янець-Подільський, Субіч, Калачківці, Бакота та  Кам’янець-Подільський.

На таборі буде від 35 до 40 осіб, серед них діти від 11 до 15 років та дорослі. Організатор табору – Київський осередок МО «Пласт-Національна скаутська організація України».

Головна організаторка табору – Скороход Христина Леонідівна +380634042026, skorokhod.hristya@gmail.com).