ГОЛОВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ ГАМАЛІЙ ВРУЧИВ ВІДЗНАКИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 29.06.2021 16:51

Фото без опису29 червня, перебуваючи із робочим візитом на Кам’янеччині, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій вручив відзнаки Хмельницької обласної державної адміністрації,  що приурочені до Дня Конституції України.

Почесними Грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Конституції України нагороджено начальника Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віталія Мельника та начальника Кам’янець-Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Василя Шкіндюка.

Подяками Хмельницької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади відзначено голову правління Кам’янець-Подільського приватного акціонерного товариства «Гіпсовик» Володимира Постового та заступника директора приватного підприємства «АВС-АГРО»  Дмитра Атаманчука.