Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область

ГОЛОВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ ГАМАЛІЙ ПРОІНСПЕКТУВАВ ХІД РЕМОНТНИХ РОБІТ НА СТАДІОНІ ІМ.Г.А.ТОНКОЧЄЄВА

Дата: 29.06.2021 16:47
Кількість переглядів: 153

29 червня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій відвідав Кам’янець-Подільський і проінспектував хід ремонтних робіт на міському стадіоні імені Г.А. Тонкочєєва. До складу робочої групи, яка працювала на об’єкті, увійшов також голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв.

Реконструкція стадіону відбувається в рамках Програми Президента України «Велике будівництво». На об’єкті тривають роботи з облаштування автоматичної системи поливу, газонного покриття футбольного поля та бігових доріжок і демонтажу трибун.  В планах —  влаштування секторів для метання диска та молота, штовхання ядра, стрибків у довжину і потрійного стрибка, для метання списа, стрибків з жердиною  і стрибків у висоту.

Під час робочої зустрічі також обговорили можливість облаштування на території стадіону волейбольного та баскетбольного майданчиків.