ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 45+

Дата: 29.06.2021 13:04

Фото без описуЦими вихідними відбувся всеукраїнський турнір з мініфутболу серед ветеранів 45+, в якому взяли участь команди з Київської, Житомирської, Волинської та Хмельницької областей.

По завершенні турніру Кубки та грамоти переможцям і призерам вручив заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Юрій Завальнюк.

Перемогу в турнірі здобула команда «Тірас» (Кам’янець-Подільський). Друге місце в «Енергетика» (Українка), третє — в «Фортуни» (Кам’янець-Подільський район).

Четверте місце, а з ним і Кубок за волю до перемоги, отримала команда «Ветеран-Лучеськ» (Луцьк).

Кращим воротарем турніру визнано Сергія Кикотя («Енергетик), кращим гравцем — Сергія Чабана («Ветеран-Лучеськ»), найрезультативнішим гравцем — Василя Данча («Тірас»).

Кращий гол турніру на рахунку В'ячеслава Цимбалістого ("Фортуна'').