ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 23.06.2021 12:39

Фото без опису18 червня відбулася Спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Кам'янець-Подільського району.

7 команд, які представляли Кам’янець-Подільську районну державну адміністрацію, Кам’янець-Подільську районну раду, Кам’янець-Подільську міську раду, Чемеровецьку селищну, Гуменецьку, Слобідсько-Кульчієвецьку, Орининську громади, змагалися у таких видах спорту як стрільба, дартс, шахи, шашки, настільний теніс та гирьовий спорт.

Привітали учасників Спартакіади і побажали усім спортивного азарту голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв та заступник голови Кам’янець-Подільської районної ради Микола Жоган.

В результаті запеклої боротьби переможцями стали:

• Стрільба —  Аліна Гоцуляк (Кам’янець-Подільська райдержадміністрація), Сергій Шевчук (Гуменецька громада)
  • Шахи —  Світлана Козуляк (Гуменецька громада), Іван Мельник (Чемеровецька громада)
  • Шашки — Світлана Морочковська (Слобідсько-Кульчієвецька громада), Олександр Ріпак (Гуменецька громада)
  • Гирьовий спорт — Віктор Дорож (Кам’янець-Подільська райдержадміністрація)
  • Теніс настільний —  Ірина Михайлова (Кам'янець-Подільська міська громада), Дмитро Кирилюк (Гуменецька громада)
  • Дартс —  Марія Мурава (Кам’янець-Подільська райдержадміністрація), Роман Лиськов (Слобідсько-Кульчієвецька громада).

??????????????Вітаємо переможців!

Фото без опису???????