ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ "ЄДИНА РОДИНА"

Дата: 23.06.2021 09:22

Фото без описуВідповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти від 15.06.2021р. № 06-18 «Про проведення Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» з 28 серпня по 04 вересня 2021 року на базі дитячого табору «Sportium» у селі Чорноморка  Миколаївської області спільно з обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради буде проведено Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» у наступних номінаціях:

• вокал;
  • хорові колективи;
  • хореографія;
  • народно-інструментальний жанр;
  • літературна творчість;
  • театральне мистецтво;
  • образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво;
  • анімація;
  • театр мод;
  • фольклор;
  • циркові колективи.

До участі у Фестивалі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної, вищої освіти України, інших закладів, установ віком від 5 до 21 року.

Творчим колективам та окремим учасникам для участі у Фестивалі необхідно до 16 липня 2021 року надіслати на електронну адресу обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (festivalrodina@i.ua) заявку, за зразком наведеним у додатках, та обов'язково заповнити онлайн цифрову реєстрацію учасника  за посиланням (для кожного учасника заповнюється окрема реєстрація): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkkWiy0r3_mPOaj-CL54U6d0YJmEDWHPHDdL-HVG_jsU5c7Q/viewform

Заявки на участь дублюються на електронну пошту навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів onmcevs@gmail.com .

Додаткова інформація за телефонами: у місті Києві - (044) 253-01-05, контактна особа - Наумець Алла Федорівна, у місті Миколаєві - (097) 974-18-19; (093) 253-11-79; (050) 873-41-07 (контактна особа - Щукіна Лариса Вікторівна) та (093) 620-04-33 (контактна особа - Лінник Андрій Петрович).