В КИТАЙГОРОДСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩЕ СЕЛО

Дата: 17.06.2021 14:55

15 червня в Китайгородській сільській територіальній громаді відбувся фінал конкурсу на краще село громади.

Незалежна комісія, до складу якої увійшли представники Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, сусідньої Слобідсько-Кульчієвецької територіальної громади та засобів масової інформації, оглянула 12 населених пунктів громади.

При визначенні переможця члени журі брали до уваги такі критерії оцінювання, як облаштування в’їзду в село, наявність дорожніх знаків з назвою населених пунктів, естетичний вигляд вулиць населеного пункту, наявність урн в місцях масового скупчення людей, впорядкованість місць масового відпочинку, впорядкованість кладовищ, ремонт комунальних криниць та джерел загального користування, втілення креативних ідей тощо.

При винесенні рішення члени комісії відзначили велику роботу, яку провели старости, депутати сільської ради, жителі всіх без винятку населених пунктів під час підготовки до конкурсу.

Переможцями конкурсу на краще село Китайгородської громади стали Китайгород та Демшин, які розділили перше місце.