ПРОВЕДЕНО ОГЛЯД ГОТОВНОСТІ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИХ ЧАСТИН ДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД ТА ПЕРІОД ЖНИВНОЇ КАМПАНІЇ

Дата: 17.06.2021 10:43

Фото без описуЗ метою посилення заходів, спрямованих на запобігання та мінімізацію негативних наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій та пожеж у населених пунктах сільської місцевості 16 червня голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв, його перший заступник Петро Мосендз спільно з начальником Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Хмельницькій області Віталієм Мельником проінспектували підпорядковані підрозділи 12 та 16 пожежно-рятувальних частин, що дислокуються на території Новоушицької селищної та Дунаєвецької міської громад.

Було проведено огляд готовності місцевої пожежної охорони до виконання покладених завдань за призначенням.

Голова районної державної адміністрації Олександр Анур’єв наголосив, що задоволений роботою рятувальників та заходами, спрямованими на розвиток Державної служби України з надзвичайних ситуацій,  забезпечення технікою, обладнанням, спеціальним одягом та спорядженням.