ВІДБУВСЯ ОГЛЯД ГОТОВНОСТІ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ РАЙОНУ ДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ІЗ ГАСІННЯ ПОЖЕЖ ПІД ЧАС ВЕСНЯНО-ЛІТНЬОГО ПЕРІОДУ ТА ЖНИВНОЇ КАМПАНІЇ 2021 РОКУ

Дата: 15.06.2021 08:01

Фото без опису

На виконання вимог розпорядження першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Тюріна від 13.05.2021 №70/30-36-3029/2021 та з метою покращення роботи, спрямованої на запобігання та мінімізацію негативних наслідків при виникненні  надзвичайних ситуацій та пожеж у населених пунктах сільської місцевості, готовності до реагування на пожежі під час весняно-літнього періоду та жнивної кампанії 2021 року, 14 червня під керівництвом начальника Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області Віталієм Мельником спільно з головою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександром Анур’євим було проведено огляд готовності місцевої пожежної охорони Кам’янець-Подільського району до виконання покладених завдань за призначенням із гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у сільській місцевості.

У процесі огляду особливу увагу звернули на укомплектування техніки аварійно-рятувальним обладнанням, забезпечення особового складу захисним одягом та спорядженням. За результатами огляду встановлено, що техніка та особовий склад МПК до дій за призначенням готові.

Фото без опису