ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНОГО СВЯТА-КОНКУРСУ ПИСАНКАРСТВА "ПОДІЛЬСЬКА ПИСАНКА"

Дата: 10.06.2021 11:56

14 травня відбулося  обласне свято-конкурс писанкарства «Подільська писанка», організоване Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Конкурс проводиться один раз на два роки з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва. Цьогоріч захід вперше проводився в дистанційному форматі.

Кожна команда надіслала на розгляд журі фото Великодньої композиції «Дерево життя» у різних ракурсах та заявку на участь. Фото композиції супроводжувалося паспортом та коротким описом. Контрольний розпис відбувався за запропонованими зразками-ескізами онлайн впродовж однієї години, виконувався учасниками самостійно, без допомоги керівників.

Після закінчення контрольного завдання кожен учасник упродовж 15 хвилин надіслав фото виконаної роботи (у трьох проекціях) для оцінювання.

У святі-конкурсі взяли участь 60 вихованців з 31 територіальної громади.

Дипломами Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нагороджено команди-переможці, в їх числі й команди територіальних  громад Кам’янець-Подільського району:

•  серед міських громад дипломом І-го ступеня нагороджено команду Дунаєвецької територіальної громади
  • серед селищних  громад дипломом ІІ-го ступеня нагороджено  команду Новоушицької територіальної громади
  • серед сільських громад дипломом І-го ступеня нагороджено команду Гуменецької територіальної громади.

В особистій першості  у старшій віковій категорії нагороджено:

• дипломом І ступеня — Гребенюк Владу, вихованку Центру позашкільної освіти Дунаєвецької міської територіальної громади;
  •  дипломом ІІІ ступеня — Барабанову Анну, вихованку Будинку дитячої творчості Новоушицької селищної територіальної громади, та Пукас Анастасію, ученицю Сахкамінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гуменецької сільської територіальної громади;

В особистій першості  у молодшій віковій категорії нагороджено:

• дипломом ІІ ступеня — Бабійчук Іванну,  ученицю Сахкамінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гуменецької сільської територіальної громади, Манькевич Вікторію, вихованку Центру позашкільної освіти Дунаєвецької міської територіальної громади.

За Великодню композицію  дипломи ІІ ступеня отримали команди Дунаєвецької міської територіальної громади та Гуменецької сільської територіальної громади.

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Великодня композиція» нагороджено команду Новоушицької селищної територіальної громади;

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо всім учасникам та їхнім керівникам подальших успіхів та нових перемог!