ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ДРАМАТИЧНИХ КОЛЕКТИВІВ "МАСКИ МЕЛЬПОМЕНИ"

Дата: 10.06.2021 11:14

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 22.04.2021 №108-од з 03 по 27 травня 2021 року  у дистанційному форматі проведено обласний фестиваль-конкурс драматичних колективів «Маски Мельпомени» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти .

За результатами фестивалю-конкурсу диплом  Гран-Прі отримав зразковий художній колектив гурток сучасної драми «Тандем» Центру дитячої та юнацької творчості Кам’янець-Подільської територіальної громади.

Серед міських територіальних громад перше місце посіла Кам’янець-Подільська територіальна громада.

Серед сільських територіальних громад перше місце — у Гуменецької, третє — у Маківської територіальної громади.

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо всім учасникам та їхнім керівникам подальших успіхів і нових перемог!