ХМЕЛЬНИЧЧИНА ОТРИМАЛА СУБВЕНЦІЮ НА РОЗВИТОК МЕРЕЖІ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 10.06.2021 10:54

Фото без описуЗакінчився конкурс з відбору об’єктів, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Так, за результатами відбору заявок у 2021 році з державного бюджету до бюджетів територіальних громад Хмельниччини спрямують 16 млн. 457 тис. гривень на розвиток мережі ЦНАП.

За рахунок цих коштів громади здіи?снять реконструкцію приміщень ЦНАПів, закуплять меблі, комп’ютерну техніку, обладнання з оформлення та видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстраціі? транспортних засобів.

Кошти субвенції вже найближчим часом мають надійти до бюджетів органів місцевого самоврядування.