НА БАЗІ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУЛИСЯ ЛІТНІ ОБЛАСНІ СІЛЬСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ, ЩО ПРОХОДИЛИ ПІД ГАСЛОМ "ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?"

Дата: 07.06.2021 10:40

Фото без опису6 червня Кам’янець-Подільський район гостинно приймав учасників літніх обласних сільських спортивних ігор серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос», що проходили під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Учасників спортивного свята привітали голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, народний депутат Сергій Мандзій, голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв та голова Хмельницької обласної організації ВФСТ «Колос» Володимир Повх.

400 учасників, що представляли 12 громад Кам’янець-Подільського, Хмельницького та Шепетівського районів, розіграли 27 комплектів нагород у таких видах спорту, як волейбол, легка атлетика, футбол, теніс настільний.