6 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ

Дата: 06.06.2021 08:43

Фото без описуШановні журналісти: газетярі, телевізійники,

працівники радіо та Інтернет-видань!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста.

Журналістика — це не просто професія, це стан душі та спосіб життя, який змушує вас кожного дня бути в центрі подій. Вона передбачає постійне творче горіння, вічний пошук та професійний неспокій.

Суспільна місія, яку виконують представники засобів масової інформації, вимагає величезної віддачі та відповідального ставлення, адже саме журналісти першими дізнаються про події, знайомлять з ними населення і тим самим формують громадську думку. Тож висока професійність, глибока аналітичність і  об’єктивність – це ті три кити, на яких тримається вся журналістська діяльність.

З нагоди професійного свята бажаю вам, шановні журналісти, багато сміливих проектів, цікавих тем, творчих  задумів і непересічних професійних знахідок.

Завжди тримайте руку на пульсі життя, радуйте своїх глядачів і читачів захоплюючими сюжетами, глибокими та пізнавальними матеріалами.

Гарних вам новин, яскравих репортажів, творчих злетів і професійних успіхів!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської