ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПЕТРО МОСЕНДЗ ПРИВІТАВ НОВОПРИЗНАЧЕНОГО КЕРІВНИКА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

Дата: 04.06.2021 15:03

Сьогодні, 4 червня, відбулося представлення новопризначеного керівника Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області майора служби цивільного захисту Віталія Мельника.

З призначенням на посаду Віталія Васильовича привітав перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз.

Петро Петрович побажав новопризначеному керівнику рятувальників успіхів на новій посаді, подальшого кар’єрного зросту та енергії й ентузіазму задля втілення всіх професійних планів і задумів.

У свою чергу Віталій Васильович подякував за довіру та поділився із запрошеними гостями й колегами своїм баченням подальшої організації роботи служби цивільного захисту.