КРОКИ СТВОРЕННЯ СІМЕЙНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ БЕЗ СТАТУСУ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Дата: 31.05.2021 10:39

Фото без описуОбов’язковою умовою для створення сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи (далі - СФГ) є наявність земельної ділянки, наданої у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства.

Реєстрація сімейного фермерського господарства Фермерське господарство набуває статусу сімейного виключно за умови використання праці членів однієї сім’ї у розумінні статті 3 Сімейного кодексу України, відповідно до зазначених нижче кроків:

Крок 1. Підготовка установчих документів

Крок 2. Звернення до державного реєстратора для реєстрації СФГ.

Крок 3. Постановка на облік в органах ДПС, як платника податків.

Дорожня карта отримання доплати ЄСВ.

Типова форма договору  (декларації) про створення сімейного фермерського господарства

Перелік суб’єктів державної реєстрації у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Хмельницької області станом на 31.03.2021

Бланк заяви щодо державної реєстрації фізичної особи-підприємця (форма 1)

Заява для державної реєстрації фізичної особи-підприємця