Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ХМЕЛЬНИЧЧИНА — ОДНА З ОБЛАСТЕЙ, ДЕ ДО ПРОГРАМНОГО КОМПЛЕКСУ "СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА" ВЖЕ ПІДКЛЮЧЕНІ 100% СТВОРЕНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 03.06.2021 08:48
Кількість переглядів: 331

Фото без описуУ Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях до програмного комплексу «Соціальна громада» вже підключені 100% створених територіальних громад. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Зростання у період з січня по квітень 2021 року у понад 3,7 раз кількості користувачів ПК, а також обсягів сформованих електронних справ є індикаторами успішного впровадження електронних сервісів для організації надання соціальних допомог, пільг, субсидій на базовому рівні. Це свідчить про зростання спроможності громад.

За даними моніторингу облдержадміністрацій станом на 1 травня п. р. до ПК «Соціальна громада» були підключені 7,5 тис. посадових осіб у фронт офісах 1379 територіальних громад та 3,6 тис. осіб у 275 бек офісах – структурних підрозділах з питань соціального захисту населення РДА, виконавчих органів міських міст обласного значення рад. У квітні досягнуто приріст на 1,1 тис. чисельності підключених до ПК робочих місць.

Забезпечують використання програмного комплексу у 1279 ТГ ( 93% підключених). Станом на 01.05.2021 суб’єктами впровадження ПК було сформовано 268,1 тис. електронних справ, з них прийнято СПСЗН – 253,4 тис. та по 152,1 тис. електронних справах СПСЗН прийнято рішення щодо призначення / відмови у призначенні соціальних виплат.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора