ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПРАВООХОРОНЦІВ, ЩО 25 ТРАВНЯ 1997 РОКУ ЗАГИНУЛИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ СЛУЖБОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ

Дата: 25.05.2021 12:51

Сьогодні минає 24 роки, як від рук особливо небезпечних злочинців у під’їзді будинку на вулиці Привокзальній у Кам’янці-Подільському при виконанні службових обов’язків загинули співробітники відділу по боротьбі з організованою злочинністю Кам'янець-Подільського міського відділу внутрішніх справ майор міліції Микола Фошин та старший сержант міліції Володимир Мельник.

Сьогодні, щоб вшанувати пам’ять загиблих правоохоронців, біля будинку на Привокзальній зібралися їхні друзі, колеги та родичі. Була присутня на зібранні і донька Миколи Фошина Валентина.

Поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на честь Миколи Фошина та Володимира Мельника, і керівництво Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації — голова адміністрації Олександр Анур’єв і перший заступник голови Петро Мосендз.