Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 21.05.2021 14:42
Кількість переглядів: 328

Фото без описуЩороку в квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

З 1 січня поточного року внесено зміни до порядку і термінів подання страхувальниками звітності про нарахування та сплату єдиного соціального внеску. Відтепер вона подається щокварталу. Необхідна для проведення перерахунку пенсій інформація про набутий страховий стаж пенсіонера за січень – лютий 2021 року надійде до реєстру застрахованих осіб в травні. Тому Пенсійний фонд України проведе перерахунок, передбачений законодавством, у червні, з доплатою нового розміру пенсії з квітня 2021 року.

Перерахують пенсії працюючим пенсіонерам, які призначені (перераховані) до квітня 2019 року. Для розрахунку розміру підвищення врахують страховий стаж, набутий на 1 березня цього року.

Перерахунку підлягають пенсії:

за віком;

по інвалідності, в тому числі, обчислені в розмірі пенсії за віком;

за вислугу років при умові, що станом на 01.04.2021 року особи досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Перерахунок пенсії проводиться:

без додаткового звернення особи до органів Пенсійного фонду України;

особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу, або менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку) пройшло не менше двох років.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора