Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОДАВ ДО ПАРЛАМЕНТУ ЯК НЕВІДКЛАДНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ "ПРО КОРІННІ НАРОДИ УКРАЇНИ"

Дата: 19.05.2021 10:24
Кількість переглядів: 147

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону «Про корінні народи України» (№5506).

Цей документ визначає права корінних народів України та особливості їхньої реалізації задля сприяння консолідації та розвитку української нації, а також розвитку етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності таких народів.

Володимир Зеленський у своєму зверненні до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу зазначив, що затверджена ним у березні цього року Стратегія деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя визначає як пріоритет відновлення й забезпечення прав кримських татар як корінного народу.

«І сьогодні я вношу на розгляд парламенту невідкладний законопроект про корінні народи. Впевнений, що у стислі терміни депутати розглянуть і закріплять статус корінних народів України, зокрема кримських татар, і нарешті зроблять те, що відкладали 30 років вісім скликань Верховної Ради і всі попередні президенти», – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський також висловив переконання, що Крим обов’язково повернеться до України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора