Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЧОТИРИ ПРОЕКТИ ВІД ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ПОТРАПИЛИ ДО "ВЕЛИКОЇ РЕСТАВРАЦІЇ"

Дата: 18.05.2021 17:06
Кількість переглядів: 436

Фото без описуСьогодні Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило перелік проектів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замках, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексах, сформований з урахуванням рейтингу, що взяли участь у відборі в рамках проекту “Велика Реставрація” у межах президентської програми “Велике будівництво”.

До програми було допущено 109 проектів. Їх перелік сформований з урахуванням рейтингу та із зазначенням набраних балів, а також середньою оцінкою проекта (першими у переліку зазначені проекти, які набрали найбільшу суму балів).

Від Хмельниччини до переліку проектів потрапили:

 - Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» (протиаварійні роботи на пам’ятці архітектури національного значення Башта на броді, ХVІ ст., в м. Кам’янці-Подільському)

 - Національний історико-архітектурний заповідник “Кам’янець” (реставрація з пристосуванням пам’ятки архітектури національного значення, Турецькі бастіони в м. Кам’янці-Подільському)

 - Реставрація та пристосування пам’ятки архітектури національного значення “Замок, XVI ст.,” у смт. Меджибіж

 - Реставрація та пристосування пам’ятки архітектури національного значення “Садиба, поч. ХІХ ст.” Самчики.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора