Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 29.04.2021 10:49
Кількість переглядів: 610

Фото без описуВідділ у Кам’янець-Подільському районі Міськрайонного управління у Кам’янець-Подільському районі та м.Кам’янці-Подільському Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Кам’янець-Подільського району на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди землі.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті.

У разі, якщо ділянка відсутня на карті, рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Звертаємо Вашу увагу, що державна реєстрація земельної ділянки забезпечить належний захист Ваших прав та значно спростить процедуру переоформлення земельної ділянки у майбутньому, що зекономить час для повноцінного розпорядження землею, оскільки при вчиненні будь-яких правочинів щодо земельних ділянок (продаж, дарування, передача в оренду, кредит під заставу земельної ділянки тощо) буде необхідна державна реєстрація земельної ділянки з присвоєнням кадастрового номера.

Додатково повідомляємо, що відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сайті Публічна кадастрова карта (https://map.land.gov.ua/?cc=3461340.1719504707,6177585.367221659&z=6.5&l=kadastr&bl=ortho10k_all),  відповідно власники та користувачі земельних ділянок право на які оформлено після 2004 року можуть переглянути та перевірити інформацію про земельну ділянку за допомогою сервісів Публічної кадастрової карти.

Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за місцезнаходженням земельної ділянки.

Кадастровий номер земельній ділянці присвоюється при здійсненні державної реєстрації земельної ділянки, автоматично, за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефонами Відділу у Кам’янець-Подільському районі Міськрайонного управління у Кам’янець-Подільському районі та м.Кам’янці-Подільському Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області (03849)9-11-11 та (03849)3-07-60.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора